У філіяле Веткаўскага музея пройдзе майстар-клас па народным спеве

2 чэрвеня а 14-й гадзіне ГМКГА "Талака" і філіял Веткаўскага музея запрашаюць усіх на майстар-клас па народным спеве. Праводзіць яго будзе Ірына Мазюк - фалькларыст, этнограф, кіраўнік і заснавальнік мужчынскага гурта народных спеваў "Кудмень".

Прыходзьце, будзе цікава і весела!

2 чэрвеня, 14:00.

Адрас: г. Гомель, пл. Леніна, 4, філіял Веткаўскага музея стараабрадніцтва і беларускіх традыцый ім. Ф.Р. Шклярава(тэрыторыя Гомельскага палацава-паркавага ансамбля, за саборам Пятра і Паўла).

Кошт удзелу: 10 000 б. р.

Тэл.: 8 (0232) 74-10-40, 74-88-87.