Філіял Веткаўскага музея запрашае на свята “Купальские чудеса”

6 ліпеня на тэрыторыі Гомельскага палацава-паркавага ансамбля каля філіяла Веткаўскага музея пройдзе свята “Купальские чудеса”.

У праграме:

- выступы калектываў Гарадскога цэнтра культуры “Млын Сонца”, “Ягорава гара” і іншых калектываў горада;

- гульні;

- конкурсы;

- забавы.

Пачатак: 6 ліпеня, 14.00.

Арганізатары: Дзяржаўная гісторыка-культурная ўстанова Гомельскі палацава-паркавы ансамбль, Гомельскі гарадскі цэнтр культуры, філіял Веткаўскага музея стараабрадніцтва і беларускіх традыцый імя Ф.Р. Шклярава.

Тэлефоны для даведак: 74-92-53, 74-10-40.