Перавод на дыстанцыйны рэжым працы

ВАЖНАЯ АБВЕСТКА!

У адпаведнасці з планам аператыўных мерапрыемстваў па прадухіленні распаўсюджвання інфекцыі, выкліканай каранавірусам COVID-19, зацверджаным пратаколам пасяджэння рабочай групы па прадухіленні завозу і распаўсюджвання выпадкаў інфекцыі каранавіруса 2019-nCoV, у Веткаўскім раёне ад 05.09.2020 №5.

Дзяржаўная ўстанова культуры «Веткаўскі музей стараабрадніцтва і беларускіх традыцый ім. Ф.Р. Шклярава» пераведзены з 18.05.2020 на дыстанцыйны рэжым працы. Экскурсіі і іншыя мерапрыемствы праводзяцца ў рэжыме Online.

Сачыце за навінамі Vkontakte, на нашай старонцы ў Facebook і ў Instagram музея.

Будзьце здаровы!

Copyright © «Веткаўскі музей стараабрадніцтва і беларускіх традыцый» г. Ветка, Беларусь — 2012-2020.